Yüz Gerdirme Nedir?

Bilim adamları yaptıkları araştırmalarla daha genç görünüm nasıl elde edilir sorusunu cevaplamaya çalışmaktadırlar. Ülkemizde de yaşam süreleri uzadığından yüz gerdirme konusu daha da ciddi görülmeye başlandı. Bunun sonucunda da etkili kremlerle başlanılan yüz gençleştirme yolları yüz gerdirmeye kadar gider oldu.yüz germe ameliyatı, yüz gerdirme operasyonları,  yüz gerdirmeİş yoğunluğu, stres, güneş ışınlarının önemli etkisi olduğu yaşlılık etkeninde genetik yapı da çok önemlidir. Zaman geçtikçe yaşlılık belirtilerinin hayli görülür olduğu süreçte en çok dikkati çeken ve ilk olarak yaşınızı ele veren bölgeniz yüzünüzdür. Tabi ki sonsuza kadar genç kalmak olanaksız bir durumdur ancak en azından yüzünüzdeki yaşlı görünümü kenara atarak özgüvenini yitirmeden mutlu bir yaşantı sağlayabilirsiniz. Günümüz teknolojilerinde yaşanan gelişmelerin de etkisiyle yüz gerdirme operasyonları daha etkili ve kalıcı hale gelmiştir. Kadınlar kadar erkeklerinde yoğun ilgi göstermekte olduğu yüz ve boyun gerdirme operasyonları yaşlanma sonucu yüzde oluşan kırışıklık ve sarkmaları düzeltmek de en etkili yöntemlerden bir tanesidir. Hafif kaldırmalar, geniş kapsamlı gerdirmeler gibi geniş alanı kapsayan operasyonda fazla deri çıkarılarak doku ve kaslar gergin hale getirilir. Derinin yüze uygunluğu sağlanır yüz çizgilerine uygun görünüm yapılarak işlem sona erdirilir. Yüz estetiğinde her uygulama aynı sonucu vermediği gibi kalıcılıkta sağlanmaz. Estetik uygulamasıyla cilt bir miktar toparlansa da kalıcı ve etkili bir sonuç istiyorsanız cerrahi yöntem kaçınılmazdır.

Cilt sarkıklığının belirgin hale geldiği erkek ve kadınlara uygulanabilen gerdirme işlemi genel itibariyle ellili yaşlardan sonra yapılmaktadır. Bazı durumlarda genç yaşta yüzü sarkmış bir kişiye de uygulanan operasyonla sağlıklı ve güzel bir cilt mümkündür. Yüz gerdirme işleminde en çok soru işareti olan kısım ise hastanın doğal görünüme kavuşamama korkusudur ki profesyonel bir uzmanla ve doğru tekniklerle yapıldığında hasta 10-15 yaş civarı gençleşmektedir. Yüz yapısı değiştirilmeden uygulanması gerekir. Etkili bir yöntem olduğundan uzun yıllar ameliyat öncesi görünümden daha genç bir görünümle yaşamını sürdürecektir. Yüksek cerrahi becerisi gerektiren operasyondan sonra yüzde ödem oluşacağından bir süre istirahat önerilmektedir. Sigaranın kullanılması da iyileşmeye olumsuz yanıt verdiğinden uzmanlar tarafından kesinlikle önerilmemektedir. Yaşlılık etkilerini ötelemenin etkili yöntemi olan işlemi yaşlanmayı sorun ediyorsanız yaptırabilirsiniz.

Kaşım İçin Neler Yapabilirim?

Kaşlarımız yüzümüzde tamamlayıcı özeliği ile yer almaktadır. Kıl köklerinin bir araya gelerek oluşturduğu kaşlarımız gür veya cılız olabilir. Bu kişinin tüy çıkma genlerine bağlı olarak kıl köklerinin güçlü ve kalın ya da ince zayıf olması ile ilgilidir. Ayrıca teniniz eğer koyu renkli ise kaşlarınız daha gür olabilir. Bu da deri altında bulunan yağların kıl köklerini beslemesi ile alakalı bir durumdur. Koyu tene sahip olan kişiler daha kalın bir deriye ve daha güçlü kıl köklerine sahiptir. Vücudumuzun her yeri gibi kaşlarınıza kaş bakım serumu hakkında bilerek bakım yaptığımızda daha parlak ve gür olacaktır. Sağlıklı kaşlara sahip olabilmek için artık bütün her yerden alabileceğiniz kaş serumları bu konuda yardımcı olabilir. Nasıl ki saçımız için serumlar ile bakım yaptığımızda daha farklı bir görünüme sahip oluyorsak kaşımız için bakım yaptığımız da da farklı bir kaş yapımız oluşacaktır.kaş bakım serumu, kaş bakımı yapma, kaş serumu ile kaş bakımı

Kaş bakım serumu hakkında bilmek istedikleriniz nelerdir? Öncelikle vücudunuzda herhangi bir maddeye karşı alerjiniz lup olmadığınız bilmelisiniz. Çünkü içeriğinde kimyasalların olabileceği bakım ürünleri sizin için yan etkiler yaratarak kaşınızın aniden dökülmesine neden olabilir. Alacağınız markanın içinde yer alan maddeleri tanımalı daha önce yapılan deneyimlerden ne gibi sonuçlar alındığını izlemelisiniz. Her kullanılan markanın iyi geleceğiniz düşünmeyin. Kıl kökleri derinin altında biriken yağlar ve vitaminler ile beslenir. Bu dengeye ilaveten yapacağınız serum takviyeleri kıl köklerini yeniden çıkarmaya ya da güçlendirmeye yarayacaktır.

Kaş bakım serumu hakkında daha ayrıntılı bilgiler için ürünü aldığınız yere danışabilirsiniz. İki hafta gibi kısa bir sürede eğer sonu doğru yönde ilerliyorsa bakıma devam edebilirsiniz. Bakımlar günlük olarak yapılmalıdır. Değişik firmaların üretim yaptığı serumlar eczanelerde satışa sunulmaktadır. Eğer kaşınız ile ciddi sorunlarınız varsa dermatologlara giderek bu serumları kullanıp kullanamayacağınız öğrenmelisiniz. Yüzünüzdeki ifadeyi değiştirecek olan kaşlarınız ne kadar mükemmel çizgilere sahip olursa karşınızda o kadar fazla etki bırakabilirsiniz. Mevsim dönencelerinde gerçekleşmesi uygun olan bakımlarla hayalinizdeki kaş modeline kavuşmanız yakındır. Küçük rutüşlar ile ekleyeceğiniz şekillenme sizi bambaşka biri yapabilir.

Leke Kreminin Doğal Olmasının Faydaları

Ciltte meydana gelen leke problemi, çeşitli sebeplerden dolayı meydana gelen renk farklılaşması olarak ortaya çıkmaktadır. Koyu renklerde olan bu lekeler, güneşe maruz kalma, doğum kontrol hapları, hamilelik ve sivilce gibi bazı sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Piyasaya çıkmış olan bir çok ürün bulunmaktadır. Oldukça pahalı olan bu ürünlere herkes ulaşamayabilir. Onun yerine evde kolaylıkla yapabileceğiniz bitkisel karışımlar   mevcuttur. Tabi ki bu tarz ürünleri almak ya da yapmak yerine ilk önce bu lekelenmeleri meydana getiren sebepleri tespit etmek ve ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalar yapılmalıdır. Bunun yanında beslenmeye dikkat etmek, sigara kullanmamak,  güneşten korunmalı, güneş ışığının yaydığı radyasyo’nun çok yüksek olduğu zamanlar da güneşlenmemek bunun gibi durumlara dikkat edilirse bu problemlere fazla maruz kalınmayacaktır.doğal leke kremi, leke kremlerinin doğal olması, doğal leke kremlerinin faydaları

  Leke kreminin doğal olması son derece önemlidir. Cildimize zarar verecek her türlü kimyasaldan uzak durmalıyız  ya da bitkisel içerikli ürünleri tercih etmeliyiz. Cilt lekesi dediğimiz zaman sadece yüz bölgesi akla gelmemelidir. Vücudumuzun bir çok yerin de lekelerin oluşması doğaldır. Özellikle de güneş lekeleri, denize gidenlerin çok fazla güneşte kalan kişiler de meydana gelir. Cilt lekelerine karşı yapılan bazı uygulamalardan bahsetmek istiyorum.

  • Asit içeren kimyasal içerikli ürünlerin kullanılmasında cildi soymak için yapılır. Bu işlemi illa ki kimyasal içerikli ürünleri kullanmak yerine evde asidik malzemelerle de yapabilirsiniz mesela, sirke çok işe yarar.
  • Kimyasal peelingler, derinin üst tabakasının soyularak lekeleri ortadan kaldırmaya yarıyor. Cildi hassas olanlar için bazı yan etkiler olabilir, dikkat etmek lazım.
  • Lazer uygulaması, bir başka çözüm yolu da lazerdir. Peelingler gibi cildi soymaya yarar. Bazı yan etkileri olabilir; morarma, ağrı gibi. Leke kreminin doğal olması için bir çok reçete vardır. Evde de uygulayabileceğiniz bu karışımlar şöyle;
  • Maydanozu kaynatıp süzüyoruz, içine 5 kaşık limon suyu katıyoruz her gün pamukla cilde sürüyoruz. Limon içindeki asitten dolayı lekeleri açar.
  • Güneş lekeleri için de oldukça etkili bir tarif ise,
  • 1 yemek kaşığı yoğurda, 1 tatlı kaşığı karbonat ekleyerek cilde sürüp 10 dakika bekleyip yıkıyoruz

Erkeklere Lazer Epilasyon Ankara

Bilindiği üzere yaradılış itibari ile erkeklere bayanlara göre daha sert ve sık bir kıl dokusuna sahiptir. Yüzündeki sakal kısmından tutunda kuyruk sokumu bölgesi, bacak ve baldır bölgesi, göğüs bölgesi, kol bölgesi kıllar ile kaplıdır. Hatta bazı erkeklerin sırt ve omuz kısmında da kılların ortaya çıktığı görülebilmektedir. Sakal bölgesinin, göğüs ve bacak bölgesinin kıllı olması erkeklerde normal karşılanır. Oysaki aşırı kıllı erkekler bu durumdan rahatsız olabilmekte ya da karşı cinsi rahatsız edebilmektedir. Bu erkeklerin bu kıllardan kurtulma talebini ortaya çıkarmıştır.erkekler için lazer epilasyon, erkeklerde lazer epilasyon uygulaması, erkekler için epilasyon

Erkeklere lazer epilasyon Ankara ilimizde profesyonel bir ekip tarafından ustaca yapılmaktadır. Lazer epilasyon ile kıldan arındırılmak istenen bölge anlatıldıktan sonra hangi epilasyon ışınının daha etkili ve acısız olacağı kararlaştırıldıktan sonra işleme başlanır. Gelişen teknoloji ile artık yeni metodlar türetilmiştir. Bu nedenle sıfır acı ile kıllarınızdan kurtulmanız mümkündür.

Erkeklere lazer epilasyon Ankara ilimizde çok uygun fiyatlara yapılmaktadır. Eğer çok kıllı bir yapıya sahipseniz fazlalıkları uygun fiyata aldırmakta fayda vardır.

Yapılan bir araştırmaya göre vücutta bulunan kılların enerjinin büyük bir kısmını aldığı kanıtlanmıştır. Sizde bir erkek olarak bu fazla kıllardan kurtularak aynı zamanda enerji potansiyelinizi arttırabilirsiniz. Gün içerisinde sürekli dışarıda olmanız ve yorgun, bitkin bir hale düşmeniz bu sebeple de olabilir. bu nedenle Ankara’da, uygun fiyatlara vücudunuzdaki kıllardan arınarak hem güzel bir cilde kavuşabilirsiniz hem de enerji potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Merserize Modası

Her geçen gün değişen moda ile birlikte tesettür giyimde de birçok değişiklik meydana gelmektedir. Kadınlar her zaman modayı takip ederek o yılın trend kıyafetleri ve renkleri hakkında fikir edinirler. Birçok modacının başarılı ellerinden tasarlanan tesettür giyim kıyafetler de tesettürlü kadınlar için günümüzde çok daha fazla alternatif tanımaktadır. Özellikle son yıllarda tesettürlü kadınların dışarıda en çok giydikleri kıyafetlerde ilk sıralarda feraceler yer almaktadır. Birbirinden farklı birçok kumaştan ve modelden tasarlanan feraceler ile artık birçok tesettürlü kadın kendi tarzını yaratabilmektedir. Tesettür giyimin son yıllarda en çok konuşulan modası ise hiç şüphesiz ki merserize feraceler olmuştur.tesettür giyim yeni moda, merserize modası ve tesettür

Hakim yaka feraceler

Bilindiği üzere merserize oldukça şık ve hoş bir görünüme sahip pamuktan yapılmış bir kumaştır. Özellikle feracelerde kullanılan merserize kumaşlar tesettürlü kadınlarda oldukça şık ve klasik bir görünüm oluşturmaktadır. Kadın giyimin son yıllarda vazgeçilmez modeli olan hakim yaka da feracelerde sıkça kullanılan bir model olup özellikle merserize kumaşlar muhteşem bir görünüme kavuşmaktadır. Birbirinden şık ve modern görünümdeki hakim yaka feraceler tesettürlü kadınların ferace tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Merserizenin zarifliği ile hakim yakanın klasik görünümünün birleşmesi ile tasarlanmış olan bu feraceler tesettürlü kadınların beğenisine sunulmuş olup oldukça büyük bir beğeni toplamayı başarmıştır.

Belden bağlamalı ferace modelleri

Kadınların severek giymiş oldukları ferace modelleri arasında yer alan belden bağlamalı ferace modelleri oldukça zarif ve modern görünümdeki feraceler arasındadır. Özellikle belden bağlamalı merserize feraceler son yıllarda tesettür giyime damgasını vurmuş modeller arasında diyebiliriz. Belden bağlamalı feraceler içten bağlamalı ve dıştan bağlamalı olarak ayrılmaktadır. Eğer belinizde hoş bir görünüm oluşturmak fakat belden bağlama ayrıntısını gizlemek istiyorsanız içten bağlamalı feraceler sizin için daha doğru bir tercih olacaktır. Hem klasik ferace modelleri hem de spor ferace modelleri arasında yer alan bu feracelerde merserize kumaşlar oldukça trend bir hale gelmiştir. Kadınların vazgeçilmez tercihi olan belden bağlamalı ferace modelleri hem oldukça şık ve modern bir tasarıma sahip olup hem de oldukça kolay bir kullanıma sahiptir.

Kırışıklık Giderici Kremin Faydaları

İnsan olarak her zaman mükemmele ulaşmaya çalışırız. Güzellik bizim için çok önemlidir. Tam olarak bir tanımı hala yapılamasa da insandan insana değişebilse de genel olarak bir güzellik algısı vardır. Belli bir mankeni yüz kişiden doksan dokuzu güzel bulurken bir kişi ciddi ciddi güzel bulmayabilir. Buna rağmen bazı estetik durumları evrenseldir diyebiliriz. Mesela aşırı kilo her zaman her insan için kötü bir durumdur. Pis kokmak her zaman dezavantajlıdır. Aynı şekilde yaşımızı ve yıpranmışlığımızı açıkça ortaya koyan kırışıklıklar her zaman büyük bir dezavantajdır.kırışık giderici krem, kırışık karşıtı kremler, kırışık kremlerinin etkileri

Bu dezavantajlardan kurtulmak yıllar boyunca insanlar için bir problemdir. Her bir sorun için çözümler üretilmeye çalışılmaktadır. Aşırı kilolar için diyetler, ameliyatlar; kötü kokular için deodorantlar, parfümler üretilmiştir. Kırışıklıkları gidermek için de en yaygın yöntem kırışıklık giderici kremlerdir. Birçok çok eski kitaplarda hatta kâğıt yokken taş üstlerine yazılan yazılarda kırışıklıkları giderici iksir, ilaç, merhem tarifi bulunmaktadır. Bu gösteriyor ki insanlık çok eskiden beri bu ürünlere ilgi duymaktadır. Eskiden deneme yanılma yoluyla edinilen tecrübeler günümüzde çok daha modern çalışmalara sahne olmaktadır. Eskiye nazaran bu konuda çok ilerlediğimizi söylemek mümkündür.

Kırışıklık giderici kremin faydaları şüphesiz kırışıksız ve düzgün bir yüze sahip olmanın vereceği müthiş motivasyon ve kendine güvendir. Psikolojik olarak insanı rahatlatır. Bunun yanında bir faydası da kırışıklıklar giderilirken yüzümüzün de derin bir “oh” çekmesidir. Çünkü derimiz durduk yere kırışmaz. Kırışması için birçok faktörün bir araya gelmesi gerekir. Burada yaş, kalıtım, doğal yaşlanma süreci gibi etki edilmesi zor faktörlerin dışında deride eksik olan maddelerin ve vitaminlerin yerine konması çok önemlidir. İçeriğinde derimiz için gerekli birçok madde ve vitamin ihtiva eden kremler kullanıldığında kırışıklıklar yok olur, derimiz canlı bir renge kavuşur ve rahat nefes alır.

Bu arada kırışıklık giderici kremlerin faydaları hakkında konuşulurken ülkelerin ekonomilerine sağladığı katkı da göz ardı edilemez. Çünkü bu hizmetlerden faydalananlar bir şekilde para harcarlar. Günümüzde kozmetik sektörünün en tutucu ülkelerde dahi çok güçlü olduğu bilinmektedir.

Paintball İstanbul’da Uygun Fiyatlara

Hafta içinde yoğun iş ve okul temposu nedeniyle üzerinizde biriken stres ve yorgunluğu atacağınız oldukça eğlenceli bir deneyim için paintball oynamayı deneyebilirsiniz. En az 10 kişiyle birlikte yapabileceğiniz bu aktivite sayesinde unutulmaz ve eğlenceli zamanlar geçirebileceksiniz. Maç öncesi ve maç sonrası fotoğraflarınızla yaşadığınız bu keyfi ölümsüzleştirebilirsiniz. Hafta sonunda oldukça güzel zamanlar geçirebilmenizi sağlayacak paintball istanbul’da uygun fiyatlara yapılabilecek büyük adrenalin yaşatacak bir aktivitedir.paintball fiyatları ne kadar, gruplar için paintball fiyatları, grup paintball fiyatı

Paintball ücretleri ne kadar?

Diğer tüm saha sporlarında olduğu gibi paintball için de saha, ekipman ve hakem kiralama ücretleri bulunmaktadır. Başlangıçta verilen bu kiralama ücreti saha giriş ücreti olarak da adlandırılmaktadır. Oyunun başlamasından sonra harcayacağınız boya toplarına bağlı olarak fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Bazı işletmeler saha giriş ücretini yüksek tutarak ücretsiz boya topları vermektedir. Bazı işletmeler ise saha giriş ücretlerini düşük tutmakta ve alınacak her boya topu için ücretlendirme tarifeleri uygulamaktadır. Bu nedenle de paintball fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca oyun için oynayacağınız senaryoya bağlı olarak farklı miktarlarda mermi almak isteyebilir, birkaç sefer oynayacağınız bir aktivite düzenlemek isteyebilirsiniz. Bu nedenle oldukça farklı seçenekler sunan bu oyun için standart bir fiyat belirlenmesi mümkün olmamakta, değişkenlik göstermektedir.

Ne kadar mermi almalıyım?

İlk defa paintball oynayacak bir oyuncu ilk oyunu için kesinlikle masraftan kaçınmamalı ve bu oyunun tadını çıkarmalıdır. Küçük bütçe ile ilk defa paintball sahasına gelen kişiler genellikle oyunun başlarında mermilerini bitirerek erkenden oyuna veda etmektedir. Bu nedenle de daha oyunun keyfine varamadan oyun bitmektedir. Uygun bir tarife seçilerek çok fazla bütçe kısıtlaması yapmadan oynanacak bir oyunla eğlenceli bir zaman geçirmek mümkün olacaktır. Ayrıca paintball istanbul’da uygun fiyatlara oynanabilmekte ve oldukça keyifli zaman geçirme imkanı sunulmaktadır.

Düzenli olarak paintball oynayan kişiler ise fiyat araştırması yaparak en uygun sahayı seçebilir. Ayrıca sahanın sürekli müşterisi olmak da fiyat konusunda size oldukça yardımcı olacaktır. İşletmeler daimi müşterilerine çeşitli indirim kampanyaları düzenlemektedir. Kimi zaman saha giriş ücreti alınmazken kimi zamanda oyunlarda aynı ücrete daha fazla mermi alabilme gibi ayrıcalıklar sunulmaktadır.

Birbirinden Şık Abiyeler Modelleri

Kadınlar gerek günlük hayatta olsun gerekse de özel günlerde olsun her zaman kendilerini iyi hissetmek ve güzel görünmek isterler. Her zaman kıyafet seçiminde oldukça hassas davranan kadınlar bilhassa özel günlerde daha göze çarpıcı ve abartılı kıyafetler giymekten hoşlanırlar. Düğün, nişan, balo, kokteyl veya diğer özel gecelerde birçok kadının kıyafet tercihi abiyelerden yana olmaktadır. Birbirinden farklı ve modern görünümdeki abiyeler ile her kadın muhteşem bir görünüme sahip olabilmektedir. Kadınlar gittikleri mekanda en güzel ve en dikkat çekici olmak istedikleri için abiye elbise modellerini de buna göre seçmekte ve son yılların en moda ve en şık abiyelerinden almak istemektedirler.tesettür abiye modelleri, yeni sezon abiyeler

Balık model abiyelere bayılacaksınız

Kadınların son yıllarda en çok tercih etmiş olduğu abiye modelleri arasında yer alan balık model abiyeler bilhassa hafif basenleri olan kadınlara tavsiye edilmektedir. Vücudunuzu muhteşem bir şekilde sararak dizlerinize kadar inen balık model abiyeler dizlerinizden itibaren muhteşem bir şekilde genişlemeye başlayarak size oldukça zarif bir görünüm katmaktadır. İsterseniz kayık yaka şeklinde düşük askılı isterseniz de straplez olarak tercih edebileceğiniz Balık model abiyeler ile gittiğiniz mekanda en dikkat çekici kadınlar arasında yer alabilirsiniz. Vücudunuzun güzelliğini sergilemek istiyorsanız abiye elbise modelleri içerisinde balık model abiyeler hem oldukça çekici hem de oldukça iddialı abiye modellerinden olup cesur kadınların tercihi olmaktadır.

Straplez abiye modelleri

Yıllardır kadınların abiye tercihlerinde bir numara olmayı başaran straplez abiye modelleri birbirinden şık görünümleri ile birçok kadının tercihi olmaya devam etmektedir. Genellikle göğüsleri çok küçük veya çok büyük olan kadınlara pek tavsiye edilmeyen straplez abiye modelleri orta büyüklükteki göğüslere sahip kadınların oldukça çekici görünmesini sağlamaktadır. Muhteşem bir göğüs dekoltesi vermenize yardımcı olacak olan straplez abiye modelleri aynı zamanda kürek kemiklerinizin de çekiciliğini ön plana çıkartarak gecenin en güzel ve en göze çarpan kadını olmanızı sağlayacaktır. Her türlü abiye modellerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz straplez yaka abiyeler ile hem dikkat çekici hem de muhteşem bir güzelliğe sahip olabilirsiniz. Abiye tercihinizi straplez abiyeler sayesinde çok düşünmeden artık karar verebilirsiniz.

Alternatif Ürünler İle Göğüsleriniz için Çözüm Oluşturamazsınız?

Yaşı genç olan anne adaylarının düşünmesi gereken başka bir konuda süt verme açısından silikonların durumudur. Bu yüzden oldukça endişeli olan hanımların bu endişesini gidermek için silikon ameliyatı hakkında yeterli bilgi verilmesi gerekmektedir. Süt bezlerine dokunulmayan ameliyatlarda göğüs altından girilerek yapılan uygulamalar endişe verici değildir. Emzirme ve süt miktarı konusunda sizi etkileyecek bir durumu yaratmaz. Süt verimi için meme başının hissiyatını kaybetmesi gerekmektedir. Ancak bu uygulama içinde meme başına zarar verecek bir durum oluşmamaktadır. Sinirler tahrip olmadığı sürece meme aktivitelerini yapmaması gibi bir konum oluşmaz. Meme altından gerçekleştirilen bu operasyon için meme başında uyuşukluk olması normal ve geçici bir durumdur.göğüs silikonu taktırma, göğüs büyütmede silikon kullanımıÖnceden göğüste olan gelişim bozuklukları, göğüsün bulunduğu genişlik ve hacim, memenin yerleştiği zeminin sağlıklı olması, cilt yapısı, göğüs simetrisisinin net olması ve çizilen operasyon planı çerçevesinde ameliyatlar yapılmaktadır. Protez cinsinin ve kalitesinin ayrıca ölçülerinin belirlenmesi ile başlatılan planlar ameliyatta yapılacak eksiklerin göğüs üzerinde çizilmesi ile devam etmektedir. Bu belirlemeler doktorunuz ve uzmanların görüşleri ile birlikte sizin seçeneklerinizde düşünülerek yapılmaktadır. Göğüste oluşabilecek görünüm bozuklukları, sarkmalar düşünülerek operasyon içinde yapılacaklar uygulanmaktadır. Kesiklerin çok küçük açılması nedeni ile nereden giriş yapılırsa yapılsın iz kalma olasılığı neredeyse sıfıra indirilmiştir.

Beklentilerinizde haklı olabilmek için uygulamanın yapılacağı merkezde her türlü yardımcı olabilecek aletin olması iyi olacaktır. Ameliyat zamanı seçilen planlamayla harcanacak süreye bağlıdır. Hastanede yatmadan hareketlerinize kaldığınız yerden devam edebileceğiniz operasyonlar bir gün gözetim altında kalacağınız süre içinde bitecektir. Bir ya da bir buçuk saat sürebilecek operasyonlar endişe edilmeden bitirilecektir. Alternatif olarak sunulan göğüs büyütme teknikleri her zaman tüketiciyi kandıracak olabilen ürünlerdir. Bu yüzden kendinizi yormanıza gerek yok. Uğraşmadan doktor denetiminde olacağınız ameliyatlar gayet sağlıklı olacaktır. Modern sistemlerin altında geçireceğiniz bir saat uygulama dâhilinde istediğiniz neticeyi alacaksınız. İstediğiniz silikon ameliyatı hakkında bilmeniz gereken her şey kadının en iyi görünümünü elde etmek için verilmektedir. Sağlığınız ile oynamak isteyenlere karşı kendinizi korumalısınız.